I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie

28 - 29 wrzesień 2019 r. (od godz. 12:00)
Koscierzyna, parking przy ul. Ogrodowej
I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie

Wrześniowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie. Spędź wrześniowy weekend podczas Festiwalu Smaków Food Trucków. Już 28 i 29 września w Kościerzynie na parkingu przy ul. Ogrodowej szykuje się porządna wyżerka!

Po letnim odpoczynku, mieszkańcy Kościerzyny będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

Przez cały weekend teren parkingu przy ulicy Ogrodowej zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali specjalną strefę dla dzieci oraz strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. W programie również konkursy i zawody, a wszystko to w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kościerzynie.

I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie odbędzie się 28 i 29 września. W sobotę od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny. Informacje o wydarzeniu dostępne tutaj.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd