Naukobus w Szarlocie

23 sierpień 2019 r. (od godz. 08:00 do godz. 14:00)
Szarlota, Kompleks Wypoczynkowy Szarlota 11
Naukobus w Szarlocie

Dzieci i młodzież z powiatu kościerskiego poczują się jak prawdziwi odkrywcy. Wszystko za sprawą Naukobusa - mobilnego laboratorium, które jeździ po całej Polsce, pokazując dzieciom najlepszą stronę nauki. Naukobus przyjechał dziś i zostanie do juta. Wstęp wolny!

Naukobus przyjechał dzisiaj i zostanie na miejscu do jutra. Dzieci m.in. będą mogły zobaczyć, ile energii musi włożyć serce w pompowanie krwi, dotkną kuli plazmowej, w której dochodzi do wyładowań elektrycznych, sprawdzą, z czego zbudowane jest ludzkie ciało. Wszystko za sprawą Naukobusa - mobilnego laboratorium, które jeździ po całej Polsce, pokazując dzieciom najlepszą stronę nauki.

Eksponaty, które będzie można zobaczyć m.in.
- łamigłówki
- szyfry
- oszukaj swój wzrok
- trójkąty i kwadraty
- jak powstaje film
- człowiek układanka
- wirujące krzesło
- wyścig walców
- najszybsza zjeżdżalnia
- znikające kolory
- jakie dźwięki słyszysz itp.

Naukobus będzie dostępny dla odwiedzających w czwartek od 10:00 - 18:00 oraz w piątek w godz. 8:00 - 14:00.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd