XVII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków

30 sierpień - 1 wrzesień 2019 r.
Kolano, Centrum Wypoczynkowe Wieżyca
XVII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków

W ostatni weekend wakacji w Centrum Wypoczynkowym Wieżyca odbędzie się Zlot MitsuManiaków - wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. W programie liczne zabawy i konkursy zarówno dla dorosłych jak i dzieci, prezentacje najciekawszych egzemplarzy samochodów marki Mitsubishi, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia ratownicze oraz koncerty i zabawy przy muzyce. Wstęp wolny!

W dniach 30.08-01.09 w Wieżycy organizowany jest ogólnopolski, doroczny zlot miłośników marki samochodów Mitsubishi - Klubu Mitsumaniaków. Jest to już XVII takie wydarzenie w Polsce. Każdego roku setki osób z klubu spotykają się w innym miejscu kraju, tym razem w Wieżycy.

Impreza ma charakter otwarty i może w niej uczestniczyć każdy od godzin południowych do 22.00.

W programie m.in.:

- konkursy i zabawy na świeżym powietrzu
- prezentacje najciekawszych egzemplarzy samochodów marki Mitsubishi
- szkoła bezpiecznej jazdy
- szkolenia ratownicze
- koncerty i zabawy przy muzyce

Imprezie towarzyszyć będą znane osobistości ze świata motoryzacji oraz honorowi członkowie Klubu Mitsumaniaków, między innymi mistrz Europy w rajdach samochodowych Maciej Wisławski, kierowcy rajdowi Mariusz Stec, Małgorzata i Dariusz Żyła, Robert Herba oraz dziennikarz motoryzacyjny Rafał Jemielita.

Informacje o wydarzeniu dostępne na profilu Facebook
Wydarzeniu patronuje Marszałek Województwa Pomorskiego.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd