Sesja Rady Gminy Stara Kiszewa

23 sierpień 2019 r. (od godz. 09:00)
Stara Kiszewa
Sesja Rady Gminy Stara Kiszewa

W piątek 23 sierpnia o godzinie 9.00 odbędzie się sesja Rady Gminy. W Sali Narad Urzędu Gminy Stara Kiszewa radni m.in. podejmą uchwałę w sprawie zaciągnięcia pożyczki w Banku Gospodarstwa Krajowego na wyprzedzające finansowanie w ramach PROW 2014-2020 roku na realizację zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa drogi gminnej nr 208059G na odcinku Stara Kiszewa - Kozia".

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad sesji.
2. Przedstawienie i zatwierdzenie porządku obrad.
3. Zatwierdzenie protokołu z X sesji.
4. Informacje z pracy Wójta w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje i zapytania radnych.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:
6.1. przyjęcia zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Stara Kiszewa na lata 2019-2028,
6.2. wprowadzenia zmian w budżecie gminy na 2019 r.,
6.3. w sprawie zaciągnięcia pożyczki w Banku Gospodarstwa Krajowego na wyprzedzające finansowanie w ramach PROW 2014-2020 roku na realizację zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa drogi gminnej nr 208059G na odcinku Stara Kiszewa - Kozia",
6.4. zaciągnięcia kredytu na sfinansowanie planowanego deficytu i spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów,
6.5. wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Stara Kiszewa, stanowiącej własność osoby fizycznej.

7. Wolne wnioski.
8. Zakończenie obrad sesji.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd