Wakacyjna Giełda dla Dzieci w Kościerzynie

24 sierpień 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 13:00)
Kościerzyna, Rynek
Wakacyjna Giełda dla Dzieci w Kościerzynie

W sobotę, 24 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Kościerskiej Giełdy Mam. Tym razem na kościerskim Rynku, najmłodsi będą mieli możliwość sprzedania nie potrzebnych już im zabawek, książek, gier. Wstęp bezpłatny.

Z inicjatywy Burmistrza Miasta Michała Majewskiego już po raz kolejny na kościerskim Rynku odbędzie się wakacyjna giełda dla dzieci. Najmłodsi będą mieli możliwość sprzedania nie potrzebnych już im zabawek, książek, gier. Za zarobione pieniążki będą mogli dokupić niezbędne rzeczy do szkoły.

Giełda wystartuje o godzinie 10.00, a zakończy się o 13.00. Rejestracja nie obowiązuje.

Info. Hania Put

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd