Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn

25 sierpień 2019 r. (od godz. 11:00)
Kościerzyna, boisko przy Aqua Centrum
Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn

W niedzielę 25 sierpnia na boisku przy Aqua Centrum w Kościerzynie odbędzie się Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn kat. 16 +. Początek zmagań o godzinie 11.00.

W zawodach udział mogą brać drużyny dwuosobowe. Zapisy telefoniczne pod nr tel. 603 877 433 do 23 sierpnia - do godz. 12.00 lub w dniu turnieju.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 603 877 433; 58 580 00 13 lub na: www.kosir.miastokoscierzyna.pl bądź na www.facebook.com/kosirkoscierzyna.

Aby wziąć udział w zawodach niezbędne jest posiadanie wypełnionej zgody - osoby niepełnoletnie oraz karty zgłoszenia - osoby pełnoletnie (do pobrania ze strony: http://koscierzyna.gda.pl/portal?id=2367900).

Wstęp wolny! Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy:
Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie, Aqua Centrum w Kościerzynie.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd