Muzyczny długi weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

14 - 17 sierpień 2019 r. (od godz. 21:00)
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Muzyczny długi weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na długi muzyczny weekend. W weekendowej odsłonie 14,15,16 i 17 sierpnia na scenie zaprezentują się zespół White Room, Banau, Vintage - Akustycznie oraz Wehikuł Czasu.

Środa - 14 sierpnia

Zespół WHITE ROOM - powstał w 2006 roku.Muzycy grali wcześniej w wielu trójmiejskich formacjach. Długi staż w kapelach grających blues, punk, hard rock czy heavy metal a także muzykę klasyczną przyczynił się do innego spojrzenia na muzykę.Ten swoisty konglomerat tworzy właśnie muzykę White Room, która oprócz echa lat 60, 70 i 80 zawiera także współczesne brzmienia kapel rockowych. Zespół swoje inspiracje czerpie podglądając takie kapele jak: Grand Funk, Steppenwolf, Motorhead, a także polskie grupy bluesowe: Dżem czy Breakout. Grupa obok własnych kompozycji gra covery z lat 60, 70 i 80 w własnych, czasami odbiegających od oryginału aranżacjach.

Czwartek - 15 sierpnia

Koncertuje Zespół Banau - to bydgosko - toruńska grupa grająca rock and rolla, ballady, oprócz własnych utworów w ich repertuarze znajdują się także znane polskie i zagraniczne covery.

Piątek - 16 sierpnia

Vintage - Akustycznie, czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak.
Duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne Krzysztof Wałecki - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. Wokalista legendarnego "Oddziału Zamkniętego", twórca i autor wszystkich kompozycji zespołu VINTAGE. Darek Pietrzak - wokalista, gitarzysta, kompozytor, twórca i lider zespołu "Parkway"

Sobota - 17 sierpnia

Wehikuł Czasu - to zespół muzyczny grający bluesa i rocka powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym.
W repertuarze znajdziesz covery zespołu Dżem i Breakout oraz hity lat 80 polskich zespołów rockowych.

Na wszystkie koncerty wstęp wolny! Start o 21.00.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd