Bukiety dla Panny Zelno

15 sierpień 2019 r. (od godz. 14:00)
Kościerzyna, Rynek
Bukiety dla Panny Zelno

W czwartek 15 sierpnia na kościerskim Rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy "Bukiety dla Panny Zelno". W programie występy artystów i rozstrzygnięcie konkursu na bukiet dla Panny Zelno.

W godzinach od 14.00 do 16.00 na rynku miasta odbędzie się impreza, pn. "Bukiety dla Panny Zelno". W programie występy artystów: Martina Schutza oraz uczestników Warsztatów Teatralno - Muzycznych pod kierunkiem Konrada Mastyło. Podczas imprezy odbędzie się również konkurs na najpiękniejszy bukiet.

Przyjmowanie i rejestracja bukietów od godziny 14.00 do 16.00. Ogłoszenie i rozdanie nagród o 16.40.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd