Odpust na Kalwarii Wielewskiej

24 - 25 sierpień 2019 r. (od godz. 13:00)
Wiele, Kalwaria Wielewska
Odpust na Kalwarii Wielewskiej

Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia na Kalwarii w Wielu potrwa dwa dni od 24 do 25 sierpnia. Wierni będą uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej w intencji pielgrzymów, parafian i gości oraz dobrodziejów.

Program:

sobota, 24 sierpnia

godz. 13:00 - 15:00 - Spowiedź święta
godz. 15:00 - Droga Krzyżowa na Kalwarii
Wyjście z Kościoła oraz powrót do świątyni
Kazanie przy 12 stacji
godz. 17:30 - Msza święta w kościele przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Pocieszenia z okolicznościowym kazaniem, Apel Jasnogórski

niedziela, 25 sierpnia

- godz. 8:00 - Msza święta w kościele przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Pocieszenia
- godz. 10:30 - Procesjonalne przejście do miejsca Celebry - Kaplica Grobu Pańskiego
- godz. 11:00 - Uroczysta Msza Święta Odpustowa
w intencji Pielgrzymów, Parafian i Gości oraz Dobrodziejów pod przewodnictwem Ks. Kanonika dra Adama Kałduńskiego Kanclerza Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd