Sesja Rady Miasta w Kościerzynie

7 sierpień 2019 r. (od godz. 14:00)
Kościerzyna, 3 Maja 9A
Sesja Rady Miasta w Kościerzynie

W środę 7 sierpnia o godzinie 14.00 w Kościerzynie odbędzie się XIII sesja Rady Miasta Kościerzyna. Radni podejmą uchwałę między innymi w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie Miasta Kościerzyna.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Ślubowanie radnego.
4. Podjęcie uchwały w sprawie:

a. w sprawie rozpatrzenia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku na uchwałę Rady Miasta Kościerzyna nr IX/81/19 z dnia 24 kwietnia 2019 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr LIV/423/10 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 24 lutego 2010 r. w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie Miasta Kościerzyna, ustalenia stawek opłat za parkowanie pojazdów oraz ustalenia sposobu ich pobierania w sprawie wysokości opłat za usunięcie pojazdów z dróg oraz za ich przechowywanie na parkingach strzeżonych w 2018

- pani Helena Kaszubowska - Nitz - Przewodniczący Rady Miasta - druk nr 125
- stanowiska:
• Komisji Budżetowej
• Komisji Komunalnej
• Komisji Edukacji Kultury i Sportu
• Komisji Zdrowia i Środowiska
• Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

b. w sprawie zmiany uchwały Nr V/25/18 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 19 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia budżetu miasta Kościerzyna na 2019 r.
- pani Karolina Leszczyńska - Główna Księgowa - druk nr 126,
- stanowisko:
• Komisji Budżetowej

6. Zakończenie sesji.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd