Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

2 - 3 sierpień 2019 r. (od godz. 21:00)
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend. W weekendowej odsłonie 2 i 3 sierpnia na scenie zaprezentuje się zespół oJ Tam oraz Vintage - Akustycznie.

Piątek - 2 sierpnia

Zespół oJ TAM powstał 10-go listopada 2005 roku w składzie: Justyna Rodasik - skrzypce, wokal oraz Marek Mazurski - wokal, gitara akustyczna. Nasze balladowo-akustyczne granie podbiło serca wielu słuchaczy i skutkowało zdobywaniem wielu nagród na festiwalach piosenki żeglarskiej.
Aktualny skład zespołu:
Tatiana Mazurska - bas, wokal
Marek Mazurski - gitara, wokal

Sobota - 3 sierpnia

Vintage-Akustycznie - czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak. Duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne Krzysztof Wałecki - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. Wokalista legendarnego "Oddziału Zamkniętego", twórca i autor wszystkich kompozycji zespołu Vintage. Darek Pietrzak - wokalista, gitarzysta, kompozytor, twórca i lider zespołu "Parkway".

Na wszystkie koncerty wstęp wolny!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd