VII Bieg Gryfa Kaszubskiego w Juszkach

27 lipiec 2019 r. (od godz. 15:00)
Juszki, start i meta obok sklepu
VII Bieg Gryfa Kaszubskiego w Juszkach

Już po raz siódmy w sobotę 27 lipca w Juszkach odbędzie się VII Bieg Gryfa Kaszubskiego. Biegi rozgrywane będą na trzech dystansach. Start o godzinie 15.00. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Amatorzy biegania w pięknych okolicznościach przyrody do wyboru będą mieli trzy trasy. Bieg skrzatów (dzieci do 6 lat) wystartuje o godzinie 15.00. Start wspólny biegów na 1800 m i 7 km o godz. 15:30.

Zapisy w dniu zawodów koło kiosku w godz. 12:30-14:30. Udział w biegach biorą tylko zapisane osoby! Udział jest bezpłatny!

Uczestników wszystkich biegów (a w przypadku Biegu Skrzatów - opiekunów dzieci) proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem Biegu, który będzie dostępny w dniu zawodów podczas zapisów.

Tradycyjnie będzie czynny sklepik, z którego dochód przeznaczany jest na finansowanie m.in. medali dla uczestników oraz zabezpieczenia medycznego.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd