Poranki Filmowe w Kościerzynie

17 sierpień 2019 r. (od godz. 10:00)
Ogródek Jordanowski
Poranki Filmowe w Kościerzynie

Miasto Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury oraz Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na letnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim. Podczas trzeciego tegorocznego seansu chętni będą mogli obejrzeć na animowaną komedię przygodową "Riko prawie bocian".

Letnie soboty w Ogródku Jordanowskim to tegoroczna propozycja miasta Kościerzyna, Kościerskiego Domu Kultury w Kościerskiego Ośrodka sportu i Rekreacji. Instytucje te zapraszają na poranki filmowe całe rodziny.

Podczas trzeciego tegorocznego seansu chętni będą mogli obejrzeć na animowaną komedię przygodową "Riko prawie bocian". To opowieść o wróbelku Riko, który wykluwa się w bocianim gnieździe. Po odlocie przybranej rodziny do Afryki, postanawia ich tam odnaleźć z grupą przyjaciół.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd