Sobotnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim

3 sierpień 2019 r. (od godz. 10:00)
Ogródek Jordanowski
Sobotnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim

Miasto Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury oraz Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na letnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim. Podczas pierwszego sierpniowego seansu chętni będą mogli obejrzeć na animowaną komedię familijna "Misiek w Nowym Jorku".

Letnie soboty w Ogródku Jordanowskim to tegoroczna propozycja miasta Kościerzyna, Kościerskiego Domu Kultury w Kościerskiego Ośrodka sportu i Rekreacji. Instytucje te zapraszają na poranki filmowe całe rodziny.

Podczas pierwszego sierpniowego seansu chętni będą mogli obejrzeć na animowaną komedię familijną "Misiek w Nowym Jorku". To opowieść o niedźwiedziu polarnym, który wyrusza do Nowego Jorku, by zniechęcić biznesmena do zasiedlania Arktyki.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd