Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

12 - 13 lipiec 2019 r. (od godz. 21:00)
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend. W tej weekendowej odsłonie na scenie pojawią się Vintage-Akustycznie, czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak oraz zespół Wehikuł Czasu.

piątek, 12 lipca - Vintage- Akustycznie, czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak - duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne Krzysztof Wałecki - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. Wokalista legendarnego "Oddziału Zamkniętego", twórca i autor wszystkich kompozycji zespołu VINTAGE. Darek Pietrzak - wokalista, gitarzysta, kompozytor, twórca i lider zespołu "Parkway".

sobota, 13 lipca - zespół Wehikuł Czasu - jest to zespół muzyczny grający bluesa i rocka powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. W repertuarze znajdziesz covery zespołu Dżem i Breakout.oraz hity lat 80 polskich zespołów rockowych.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21. Na wszystkie koncerty wstęp wolny!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd