Dzień Dziemian

3 sierpień 2019 r.
Amfiteatr w Dziemianach
Dzień Dziemian

Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na coroczną imprezę w rytmach disco polo. Podczas Dnia Dziemian na scenie zaprezentuje się m.in. Magda Nastja, Stoleo, Lancer oraz Bobi. Festiwal Disco Polo poprzedzą rozgrywki na wodzie oraz wręczenie Tytułu Osobowości Roku 2018 Gminy Dziemiany.

W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze będą rozbrzmiewać taneczne przeboje. Wszystko za sprawą Dnia Dziemian, na świętowanie którego w rytmach disco polo zaprasza Ośrodek Kultury w Dziemianach. Na scenie dziemiańskiego amfiteatru wystąpią: Nastja, Stoleo, Lancer oraz Bobi.

Festiwal Disco Polo rozpocznie się o godzinie 20. Przed tym jednak przygotowano też inne atrakcje. Festiwal poprzedzą między innymi rozgrywki na wodzie oraz wręczenie Tytułu Osobowości Roku 2018 Gminy Dziemiany.

Program:

godz. 15. - jezioro Rzuno w Dziemianach
- wyścig rowerem wodnym
- wyścig kajakiem
- wyścig na najszybszy ślizg

godz. 18. - otwarcie imprezy w Amfiteatrze
- wręczenie Tytułu Osobowości Roku 2018 Gminy Dziemiany
- zabawy i konkursy dla dzieci
- konkurs na "Dziemiańską Nutkę"
godz. 20. - Festiwal Disco Polo
godz. 24. - Pokaz sztucznych ogni
godz. 24. - 2. - zabawa pod chmurką

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd