Dobrogoszcz. Festyn wiejski

13 lipiec 2019 r. (od godz. 18:00)
Dobrogoszcz, plac przy OSP
Dobrogoszcz. Festyn wiejski

Sołectwo Dobrogoszcz zaprasza na festyn wiejski, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca na placu przy miejscowej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. W programie atrakcje dla dzieci i zabawa dla dorosłych.

Już w najbliższą sobotę na placu przy Ochotnicze Straży Pożarnej w Dobrogoszczu odbędzie się festyn wiejski. W programie atrakcje dla dzieci oraz impreza dla dorosłych z zespołem TIBOR.

Organizatorami festynu jest sołectwo Dobrogoszcz, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna oraz gmina Kościerzyna.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd