Święto Lipusza

27 lipiec 2019 r. (od godz. 08:00)
stadion w Lipuszu
Święto Lipusza

Zawody wędkarskie nad jeziorem Skrzynki Duże, biegi w ramach cyklu Kaszuby Biegają, turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej, gry i zabawy dla najmłodszych, program artystyczny, darmowe dmuchańce oraz występy zespołów Dede Negra i Loka - tak w wielkim skrócie zapowiada się program tegorocznego Święta Lipusza.

Na sportowo, rodzinnie i muzycznie - tak lipuszanie będą świętować tegoroczne Święto Lipusza, które odbędzie się w sobotę 27 lipca. Obchody rozpoczną się już o godzinie 8. zawodami wędkarskimi nad jeziorem Skrzynki Duże. O godzinie 13. przewidziano również zawody wędkarskie dla najmłodszych.

Po południe impreza przeniesienie się na miejscowy stadion, gdzie będzie znajdował się start i meta biegów w ramach cyklu Kaszuby Biegają. W programie również turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej, występy artystyczne dzieci, darmowe dmuchańce oraz koncerty zespołów Dede Negra i Loka.

Wspólną zabawę zwieńczy biesiada z Piotrem Szyca z Radia Kaszëbë

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd