XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2019"

13 lipiec 2019 r. (od godz. 11:00 do godz. 15:00)
Kościerzyna, Rynek Miasta
XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2019"

Burmistrz, Rada Miasta oraz Biblioteka Miejska w Kościerzynie zapraszają na ważne, kulturalne wydarzenie - XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2019". Każdy będzie mógł nie tylko zaopatrzyć się w nowe publikacje, ale porozmawiać także z ich autorami. Targom towarzyszyć będą też liczne atrakcje.

Już po raz 20. kościerski Rynek wypełni się wydawcami i autorami z Pomorza i Kaszub. W sobotę, 13 lipca odbędą się tam jubileuszowe XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2019".

Poza bogatą ofertą wydawniczą na wszystkich, którzy odwiedzą kościerski Rynek, będzie czekać mnóstwo atrakcji. O godz. 11.30 zaplanowano występ wokalisty i gitarzysty Pawła Ruszkowskiego oraz wywiad z pisarką Barbarą Kosmowską, a o 12.30 teatrzyk "Miś Niegrzeczniś" z Krakowa. Poza tym - fotobudka, bookcrossing, malowanie figurek gipsowych, zwierzątka z balonów, maski z papieru i malowanie twarzy. O godz. 14.00 nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu wydawnictw literatury kaszubskiej i pomorskiej, po którym planuje się wykonać wspólne zdjęcie na pamiątkę tego jubileuszowego święta książki.

Celem targów jest promocja autorów i wydawnictw literatury kaszubskiej i pomorskiej, nawiązywanie nowych kontaktów i współpracy, tworzenie forum dla zawierania umów oraz bezpośrednia sprzedaż.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd