"Noc z księżycem" w Kościerzynie

19 lipiec 2019 r. (od godz. 21:00)
Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica" w Kościerzynie
"Noc z księżycem" w Kościerzynie

Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica" w Kościerzynie zaprasza na "Noc z księżycem". W programie m.in. wykład na temat biologii i ekologii nietoperzy, spacer z nasłuchami i obserwacja nietoperzy,odłowy nietoperzy w sieci i możliwość uczestniczenia w badaniach naukowych.

To będzie noc pełen wrażeń. Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica" w Kościerzynie zaprasza na "Noc z księżycem". W programie:wykład na temat biologii i ekologii nietoperzy,spacer z nasłuchami i obserwacja nietoperzy, odłowy nietoperzy w sieci i możliwość uczestniczenia w badaniach naukowych oraz wykład na temat: planet i gwiazdozbiorów nieba letniego, księżyca i jego tajemnic, wpływu ciał niebieckich na losy ludzi.

Wstęp wolny!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd