Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

20 lipiec 2019 r. (od godz. 16:00)
Grabowska Huta, boisko
Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

W sobotnie popołudnie w szranki o tytuł najsprawniejszej drużyny staną reprezentacja sołectw gminy Nowa Karczma. Tym razem gospodarzem rozgrywek będzie Grabowska Huta. Sołeckie zmagania zwieńczy koncert zespołu Mejk i wspólna biesiada.

Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma to już tradycja. Rokrocznie reprezentacje sołectw stają do pojedynku o miano najsprawniejszego sołeckiego teamu. Nie inaczej będzie w tym roku. Tegorocznym gospodarzem rozgrywek będzie Grabowska Huta. To na tamtejszym boisku zaplanowano sołeckie zmagania i wspólną zabawę.

Na uczestników wydarzenia czekają bowiem nie tylko pełne emocji i wrażeń oraz śmiechu i dobrej zabawy konkurencje, ale również biesiada taneczna, wspólny poczęstunek i mini wesołe miasteczko. O godzinie 21. rozpocznie się koncert discopolowego zespołu Mejk. Po nim do godziny 2. zabawa taneczna.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd