Noc Świętojańska i Piknik Kaszubski w Wielu

22 czerwiec 2019 r. (od godz. 18:00)
Wiele, nad Jeziorem Wielewskim
Noc Świętojańska i Piknik Kaszubski w Wielu

Wójt Gminy Karsin, Dom Kultury w Wielu oraz Zespół "Kaszuby" z Wiela i Karsina zapraszają 22 czerwca na Noc Świętojańską i Piknik Kaszubski . O godzinie 18.00 spod sceny Domu Kultury w Wielu do sceny nad jeziorem Wielewskim wyruszy tradycyjny przemarsz z Czarownicą. W programie m.in. koncerty, konkursy i szukanie kwiatu paproci.

W programie:
- Przemarsz z Czarownicą - Czarodziejką
- promocja płyty zespołu "Kaszuby" z Wiela i Karsina nagranej w ramach projektu "Kaszubskie śpiewanie w gminie Karsin"
- występ zespołu "Mareszka" i "Cisewianki"
- konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański (gotowe prace należy przynosić w sobotę o godz. 18.00 pod scenę) Na zwycięzców czekają nagrody, zaś dla wszystkich uczestników słodkie upominki.)
- szukanie kwiatu paproci
- występ zespołu wokalnego "Dominanta"
- warsztaty dla dzieci, konkurs plastyczny
- ognisko i możliwość upieczenia kiełbaski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd