Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

15 czerwiec 2019 r. (od godz. 09:00 do godz. 12:00)
Kościerzyna, Targowisko miejskie
Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

W sobotę, 15 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kościerskiej Giełdy Mam. Na Targowisku Miejskim w Kościerzynie będzie można kupić sprzedać nowe lub używane ubrania dziecięce, wózki, foteliki, różne zabawki, gry i książki. Wstęp bezpłatny.

W trakcie giełdy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na zakup rożków i pieluch tetrowych dla Oddziału Noworodkowego kościerskiego szpitala. Ponadto będzie można zakupić kawę, herbatę, pyszną lemoniadę oraz ciasto przygotowane specjalnie przez UKS Manta Kościerzyna.

Giełda wystartuje o godzinie 9.00, a zakończy się o 12.00. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 511 212 048 lub pod adresem biuro@koscierskagieldamam.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd