Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

17 - 18 maj 2019 r.
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend 17 - 18 maja. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

Piątek 17 maja - koncertuje Szantomas, czyli Tomek Kuręda & Goście

Tomek zaprezentuje nam szerokie spektrum od poezji śpiewanej przez szanty, również wdzydzkie po rock i blues.

Sobota 18 maja - koncertuje Zespół WHITE ROOM

Zespół WHITE ROOM powstał w 2006 roku.Muzycy grali wcześniej w wielu trójmiejskich formacjach. Długi staż w kapelach grających blues, punk, hard rock czy heavy metal a także muzykę klasyczną przyczynił się do innego spojrzenia na muzykę.Ten swoisty konglomerat tworzy właśnie muzykę White Room, która oprócz echa lat 60, 70 i 80 zawiera także współczesne brzmienia kapel rockowych. Zespół swoje inspiracje czerpie podglądając takie kapele jak: Grand Funk, Steppenwolf, Motorhead, a także polskie grupy bluesowe: Dżem czy Breakout. Grupa obok własnych kompozycji gra covery z lat 60, 70 i 80 we własnych, czasami odbiegających od oryginału aranżacjach.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21.00.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd