Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

10 - 11 maj 2019 r. (od godz. 21:00)
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend 10 - 11 maja. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

Piątek 10 maja - koncertuje Szantomas, czyli Tomek Kuręda & Goście

Tomek zaprezentuje nam szerokie spektrum od poezji śpiewanej przez szanty, również wdzydzkie po rock i blues.

Sobota 11 maja - koncertuje Zespół La BaNdA

Zespół coverowy z Bydgoszczy wykona znane piosenki polskie i zagraniczne we własnych, żywiołowych interpretacjach. Głos wokalistki o bluesowym zacięciu okraszają nietuzinkowe brzmienia i rytmy. Usłyszymy niekonwencjonalne instrumenty perkusyjne takie jak balafon i cajon, co jest domeną tego składu. Malwina Figat- wokal gitara, Przemek Kubski - wokal, cajon, balafon. Michał Biechowski - bas.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21.00.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd