Majówka w Dziemianach

1 - 5 maj 2019 r. (od godz. 14:00)
Dziemiany
Majówka w Dziemianach

Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na pełną sportowych atrakcji Majówkę. Już w środę 1 maja Turniej Piłki Nożnej, Gminna Liga Siatkówki. 3 maja odbędą się biegi dla dzieci a w sobotę zabawa taneczna pod chmurką.

Program

1 maja - godzina 14 - Turniej Piłki Nożnej - kategoria do klasy VI, dla klas VII, VIII i gimnazjum.
1 maja - godzina 10 - Gminna Liga Mini Siatkówki "2" dla uczniów Szkoły Podstawowej klas 4-6.
5 maja - godzina 14 - Turniej Piłki Nożnej - kategoria 16+
Po turnieju ognisko z kiełbaskami dla uczestników.

3 maja przy domkach letniskowych - Violetta Cysewska od godziny 15, biegi dla dzieci na 200, 400, 600, 2000 i 10. 000 metrów.

4 maja w Amfiteatrze Dziemiany o godzinie 18 konkursy i zabawy dla najmłodszych. O godzinie 19 rozpocznie się zabawa taneczna pod chmurką.

5 maja o godzinie 13 w sali Ośrodka Kultury w Dziemianach finał Dziemiańskiej Baśki Master.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd