Wystawa Makiet Kolejowych w Lipuszu

11 maj 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 18:00)
Lipusz, hala sportowa
Wystawa Makiet Kolejowych w Lipuszu

Miłośnicy kolei i nie tylko w dniach 11 - 12 maja będą mogli obejrzeć niezwykłą wystawę Makiet Kolejowych. Wstęp bezpłatny!

Wystawę w miniaturze wykonał Sopocki Klubu Modelarzy Kolejowych, która odbędzie się dniach 11-12 maja br. w hali sportowej w Lipuszu.

Oprócz miniaturowych torów, wagonów i lokomotyw pojawią się także pociągi pospieszne i towarowe, które będą wydawały realistyczne sygnały dźwiękowe i świetlne.

Największa prezentacja zawiera fragmenty szlaku kolejowego Gdynia- Kościerzyna m.in. stacja Gołubie Kaszubskie, przystanek Sławki, fragment linii w okolicach Wielkiego Kacka w Gdyni.

Przyjdź i podróżuj z Nami po Kaszubach!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd