Konkurs Nalewek Domowych 2019 w Dziemianach

25 kwiecień 2019 r. (od godz. 17:00)
Dziemiany, GCIT chatka kaszubska
Konkurs Nalewek Domowych 2019 w Dziemianach

Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają do udziału w Konkursie Nalewek Domowych - Dziemiany 2019.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto spełnia warunki Regulaminu.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 25 kwietnia 2019 r. w GCIT w Dziemianach godz. 17:00

Trunek/trunki możemy zgłosić i donieść na pół godziny przed rozpoczęciem konkursu! Uczestnikiem konkursu może być każdy, wytwarzający amatorsko nalewki w warunkach domowych, bez przeznaczenia komercyjnego.

Uczestnik przystępujący do konkursu akceptuje w całości regulamin dostępny tutaj .

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie nalewki w butelce o pojemności co najmniej 0,2 litra, przed rozpoczęciem konkursu. Jeden uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 2 nalewki.

Nalewki oceniane są w następujących kategoriach konkursowych:

- owocowe; wiśniowe; ziołowe; pozostałe

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd