XIV Kaszubska Włóczęga

18 maj 2019 r.
Garczyn k. Kościerzyny
XIV Kaszubska Włóczęga

Tegoroczna XIV edycja Kaszubskiej Włóczęgi - wyjątkowej imprezy na orientację, odbędzie się 18 maja w Garczynie k. Kościerzyny.

Czym jest Kaszubska Włóczęga? To impreza na orientację. Uczestnicy, podczas wędrówki z mapą, mają za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. W terenie czeka na zawodników wiele niespodzianek: od dodatkowych zadań i mylnych tropów, poprzez przeprawy przez nieraz bardzo trudne tereny jak rzeki czy mokradła, po urzekające krajobrazy.

Organizatorem imprezy jest AKK GDAKK - klub turystyczny funkcjonujący przy Politechnice Gdańskiej w ramach Oddziału Studenckiego PTTK w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie.
Adres e-mail: kaszubskawloczega@gmail.com

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd