XV Letnia Giełda Mam

15 czerwiec 2019 r. (od godz. 08:00 do godz. 12:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
XV Letnia Giełda Mam

Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 15 czerwca. Po raz piętnasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego, kto się zgłosi będą miejsca. Potwierdzenia otrzymania zgłoszeń będą rozsyłane od 3 czerwca, ale chętni już mogą je przesyłać.

Zostanie przygotowanych dokładnie tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy. W przypadku rezygnacji z udziału organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie nieobecności.

Jeśli aura będzie na tyle korzystna miejsca na stoiska zostaną przygotowane również na placu przed szkołą.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd