Kartuzy Triathlon / Duathlon MTB

2 czerwiec 2019 r.
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Kartuzy Triathlon / Duathlon MTB

Piąta edycja Triathlon Kartuzy odbędzie się na terenie Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra w niedzielę 2 czerwca. Organizatorzy zapraszają na Triathlon na dystansie sprinterskim, duathlon dla dzieci i młodzieży oraz Duathlon dla dorosłych! Trasa MTB i piękne widoki już na was czekają!

Na 2 czerwca zaplanowano Triathlon i Duatlon MTB na Złotej Górze koło Kartuz. Rywalizacja w triathlonie będzie się odbywać na dystansie sprinterskim. Zawodnicy pokonać będą musieli 750 m pływając, 20 km na rowerze i 5 km biegiem. Tego dnia odbędzie się również duathlon, dla tych, którzy kochają rower i bieganie, ale pływanie niekoniecznie. W duathlonie rywalizacja będzie się odbywała najpierw w biegu na 5 km, potem w jeździe na rowerze na 20 km i znów w biegu na 2,5 km.

Na triathlon można zapisać się drogą elektroniczną tutaj.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd