Sportowe Ferie Zimowe w Kościerzynie

11 - 15 luty 2019 r.
Kościerzyna
Sportowe Ferie Zimowe w Kościerzynie

Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie zaprasza dzieci od 6 roku życia na bezpłatne zajęcia sportowo - rekreacyjne!. W programie m. in. gry i zabawy sportowe, jazda na łyżwach oraz gra w hokeja na Lodowisku Miejskim oraz inne niespodzianki!

Zajęcia odbywać się będą na Lodowisku Miejskim przy SP nr 6, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 19 oraz w siedzibie KOSiR, ul. Kamienna 7 (budynek między stadionami).

Zapisy w dniu rozpoczęcia zajęć. Więcej szczegółów na plakacie oraz pod nr tel.: 58 58 000 13.

Organizatorzy: Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie, Miasto Kościerzyna, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd