Liniewo. Konkurs "Najpiękniejsza Choinka Bożonarodzeniowa"

10 grudzień 2018 r.
Gminna Biblioteka Publiczna, Liniewo, Dworcowa 3
Liniewo. Konkurs "Najpiękniejsza Choinka Bożonarodzeniowa"

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie zapraszają dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Najpiękniejsza Choinka Bożonarodzeniowa".

Konkurs zostanie podzielony na kategorie wiekowe. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie choinki z dowolnych materiałów np. papieru, kartonu, drewna, plastiuk, wikliny, drutu, materiałów recyklingowych. Prace mają mieć charakter przestrzenny (3D). Choinka w wysokości do 30 centymetrów musi zostać wykonana samodzielnie (pomoc osób dorosłych jest możliwa w młodszej kategorii wiekowej)

Wykonane choinki należy przynosić do Biblioteki Publicznej w Liniewie do 10 grudnia.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 13 grudnia.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd