Mikołaje na motorach

8 grudzień 2018 r. (od godz. 11:00)
Kościerzyna, Rynek miasta
Mikołaje na motorach

W sobotę, 8 grudnia o godzinie 12 na rynku miasta w Kościerzynie odbędzie się ósma edycja Mikołajów na motorach. Zbiórka uczestników parady jednośladów rozpocznie się o godzinie 11 na parkingu przy ul. Ogrodowej. W programie przewidziano wiele atrakcji.

Znany mieszkańcom powiatu kościerskiego zlot motocyklistów w przebraniu Mikołaja, rozpocznie się od parady, która odbędzie się ulicami miasta.
Całość wydarzenia uświetnia występy artystyczne oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy zapewniają posiłek w postaci wojskowej grochówki, oraz kiełbasę z ogniska.

W trakcie imprezy odbędzie się organizowana przez kościerski Caritas zbiórka do puszek na rzecz wigilijnych paczek dla osób starszych i samotnych.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd