Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Wielu

10 - 11 listopad 2018 r. (od godz. 18:00)
Dom Kultury w Wielu
Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Wielu

Wójt gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu zapraszają na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W sobotę z tej okazji odbędzie się specjalny koncert, w niedzielę natomiast mieszkańcy wezmą udział we mszy świętej za Ojczyznę.

Wielewskie obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zainauguruje koncert pt. "Drogi do wolności" w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego "HALS" W programie program poetycki oraz prezentacja zdjęć z terenu Wdzydz Tucholskich, Borska, Przytarni, Górek i Dąbrowy. Start o godzinie 18. w Domu Kultury w Wielu.

W niedzielę z kolei na godz. 10. organizatorzy zapraszają na mszę świętą w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym św. Mikołaja w Wielu.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd