Gminne Obchody Święta Niepodległości w Dziemianach

9 - 11 listopad 2018 r. (od godz. 11:00)
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Gminne Obchody Święta Niepodległości w Dziemianach

Wójt gminy Dziemiany serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpoczną się one już w piątek przy pomniku Sophienwalde.

Już 9 listopada w Dziemianach rozpoczną się obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W piątek o godzinie 11. przy pomniku Sophienwalde (w sali Ośrodka Kultury w Dziemianach) odbędzie się uroczysta akademia poświęcona 100-leciu Niepodległej Polski.

Główne uroczystości będą miały jednak miejsce w niedzielę, a zainauguruje je msza św. w intencji Ojczyzny odprawiona w miejscowym kościele o godzinie 11. Na godzinę 14. Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na Biegi Niepodległościowe, z kolei o godzinie 15. odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci. Obchody zwieńczy wieczór historyczny.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd