Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Karsinie

11 listopad 2018 r.
Dom Kultury w Karsinie
Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Karsinie

Wójt gminy Karsin oraz Dom Kultury w Karsinie zapraszają na obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie m.in. msza święta, program słowno-muzyczny oraz koncert w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego "HALS" z Gdyni.

Uroczystości zainauguruje msza święta w intencji Ojczyzny, która odbędzie się w miejscowym kościele o godzinie 10. Na godz. 17. organizatorzy zapraszają do Domu Kultury w Karsinie na program słowno-muzyczny w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Karsinie. Po nim odbędzie się koncert w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego "HALS" z Gdyni pt. "Koncert dla Niepodległej".

Chętni będą mogli także obejrzeć wystawę zdjęć z terenu Wdzydz Tucholskich, Dąbrowy, Przytarni, Borska i Górek.

Z kolei w poniedziałek wójt gminy Karsin wraz z Domem Kultury w Karsinie zapraszają do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Karsinie na "100 minut na sportowo dla Niepodległej". O godzinie 16. przewidziano Test Coopera, 16.15. areobik, a 17. zumbę.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd