Biegi Niepodległości w Dziemianach

11 listopad 2018 r. (od godz. 13:30)
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Biegi Niepodległości w Dziemianach

Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza wszystkich miłośników biegu na Dziemiańskie Biegi Uliczne, które dedykowane będą Niepodległej.

Już w niedzielę Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na Dziemiańskie Biegi Uliczne - Biegi Niepodległości. Biegi przeprowadzone będą na trzech dystansach - 200 m (kategoria klas 0-III), 500 m (kategoria klas IV-VI) oraz 800 m (kategoria klas VII-VIII, gimnazjum oraz starsi).

Zapisy odbędą się o godzinie 13.30. Na godz. 13.45 zaplanowano wspólną rozgrzewkę, a start biegów przewidziano na godz. 14.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd