Obchody Święta Niepodległości w Osowie

9 listopad 2018 r. (od godz. 10:30)
Dom Kultury w Osowie
Obchody Święta Niepodległości w Osowie

Wójt gminy Karsin, Szkoła Podstawowa w Osowie oraz Dom Kultury w Osowie zapraszają na obchody Święta Niepodległości w Osowie, które odbędą się w piątkowe przedpołudnie.

Wspólne świętowanie rozpocznie się uroczystym apelem z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do wzięcia udziału w akademii organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców. Początek o godzinie 10.30 w Domu Kultury w Osowie.

O godzinie 11.11 zaplanowano wspólne odśpiewanie hymnu narodowego oraz przemarsz ulicami Osowa, który zwieńczy poczęstunek w domu kultury.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd