100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości - Wielki Podleś

9 listopad 2018 r. (od godz. 11:00)
Szkoła Podstawowa, Wielki Podleś

Wspólne odśpiewanie hymnu oraz projekcja nagrodzonego filmu "Walka Kaszubów o zachowanie polskości" zrealizowanego przez uczniów szkoły.

Program uroczystości:
- powitanie gości
- wspólne odśpiewanie hymnu narodowego - "Rekord dla Niepodległej"
- program artystyczny w wykonaniu uczniów
- projekcja filmu "Walka Kaszubów o Zachowanie Polskości" zrealizowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej w Wielkim Podlesiu. Film zdobył główną nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Polska... Nasza Niepodległa" zorganizowanego m.in. pod patronatem Narodowego Centrum Kultury, Instytutu Pamięci Narodowej oraz ogólnopolskiej stacji TVP "Historia"

Wstęp wolny!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd