Stand up w Rampie

31 październik 2018 r. (od godz. 19:00)
Disco Club Rampa Kartuzy, ul. Jeziorna
Stand up w Rampie

Wiolka Walszczyk zaprasza na rozpoczęcie sezonu Stand up w Rampie. W środę, 31 października zaprezentują się Tomasz Boras Borkowski oraz Michał Kutek.

Tomasz Boras Borkowski - W 2015 wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce, brał udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central.

Michał Kutek - Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem.

Będzie cudnie, po wszystkim jest imprezka, na którą macie wejście free jeśli będziecie posiadaczami biletów.
Bilety na: www.ekobilet.pl oraz na wejściu do klubu.

START 19:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/175906199978685/

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd