Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

14 - 15 wrzesień 2018 r. (od godz. 21:00)
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK
Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Blues, rock, szanty, poezja śpiewana i wiele popularnych coverów będzie towarzyszyło publiczności zgromadzonej w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach. W piątek wystąpi Tomek Kuręda - Szantomas, w sobotę - zespół Vintage z legendarnym frontmanem Oddziału Zamkniętego - Krzysztofem Wałeckim.

Program:

piątek 14.09.18 r. - na estradzie zaprezentuje się SZANTOMAS, czyli Tomek Kuręda.

Tomek zaprezentuje nam szerokie spektrum od poezji śpiewanej przez szanty, również wdzydzkie, po rock i blues.


sobota 15.09.18 r. - koncertuje zespół VINTAGE


Koncert VINTAGE-AKUSTYCZNIE, czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak. Duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne Krzysztof Wałecki - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. Wokalista legendarnego "Oddziału Zamkniętego", twórca i autor wszystkich kompozycji zespołu VINTAGE. Darek Pietrzak - wokalista, gitarzysta, kompozytor, twórca i lider zespołu "Parkway" .

Oba koncerty rozpoczną się o godz. 21.00.

Wstęp wolny!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd