Dni Kościerzyny 2018

14 lipiec 2018 r.
Kościerzyna, Stadion Miejski
Dni Kościerzyny 2018

Anna Wyszkoni, Zenon Martyniuk i Future Folk - to gwiazdy tegorocznego święta miasta. Dni Kościerzyny 2018 odbędą się 14 lipca.

Podczas koncertowej części obchodów wystąpią Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Stanisław Karpiel-Bułecka & Future Folk oraz Ania Wyszkoni. Wspólne świętowanie rozpocznie się już o godzinie 17. na stadionie miejskim, jednak pierwszy z zaplanowanych koncertów gwiazd rozpocznie się o godzinie 19. Wówczas na scenie pojawi się Zenek Martyniuk z zespołem. Po nim usłyszymy Future Folk, zaś około godziny 21.30 ma rozpocząć się koncert Ani Wyszkoni.

Na imprezę zaprasza Kościerski Dom Kultury.

inf. KDK Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd