III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

16 czerwiec 2018 r.
Kościerzyna, Sala im. Lubomira Szopińskiego
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna, odbędzie się 16 czerwca. Rozgrywki prowadzone będą systemem szwajcarskim, czyli 9 rund po 10 minut dla zawodnika na partię. Turniej ma charakter otwarty.

Początek o godzinie 11.00 w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie, przy ul. 3 Maja 9.

W rozgrywkach mogą wziąć udział wszyscy chętni szachiści, którzy zgłoszą się w dniu turnieju najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem zawodów. Zagwarantowany udział w turnieju mają wszyscy, którzy do godz. 22:00 dnia 15.06.2018 r. (piątek) dokonają zgłoszenia poprzez "formularz zgłoszenia" umieszczony na stronie internetowej turnieju.

Organizatorzy: Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie, Kościerski Dom Kultury, Mobilna Szkoła Szachowa "Pelmat" z Lipusza, Uczniowski Klub Sportowy "Wda" Lipusz.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd