Festyn Gminno - Parafialny w Dziemianach

17 czerwiec 2018 r. (od godz. 15:00)
Dziemiany
Festyn Gminno - Parafialny w Dziemianach

Parafia św. Antoniego Padewskiego w Dziemianach oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają na Festyn Gminno - Parafialny, który odbędzie się na placu przy Kościele, 17 czerwca.

Początek festynu o godz. 15. Impreza tym razem przybierze charakter włoskiej zabawy. Miłośnicy takich utworów jak Volare, czy Acapulco, będą mogli bawić się przy akompaniamencie Roberto Zucaro. Poza tym organizatorzy zapraszają na występ Aniołków Świętego Antoniego, Orkiestry Dętej "Przyjaźń" oraz chóru parafialnego.

Nie zabraknie wielu stoisk gastronomicznych, Koła Gospodyń Wiejskich z Dziemian oraz atrakcji dla dzieci.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd