Lubiana Cup 2018

16 czerwiec 2018 r.
Łubiana
Lubiana Cup 2018

W sobotę, 16 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boisku orlik przy blokach, rozegrane zostaną dwa turnieje piłki nożnej z cyklu LUBIANA CUP 2018. O główne trofeum rozgrywek powalczy aż dwadzieścia cztery zespoły.

12 drużyn z rocznika 2010/2011 powalczy o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna oraz Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana S.A. natomiast druga dwunastka z rocznika 2007-2018 powalczy o Puchar Starosty Kościerskiego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnego kibicowania dzieciom podczas turnieju piłki nożnej LUBIANA CUP 2017. Z pewnością podczas rozgrywek nie zabraknie wielu emocji i widowiskowych akcji. Do Turnieju zgłosiło się 23 drużyny z województwa pomorskiego oraz jedną ekipa z obwodu kaliningradzkiego w Rosji.

Start wydarzenia o godzinie 9.00, a zakończenie o godz. 14.30. Rocznik 2010-2011 wszystkie swoje mecze rozegra na stadionie w Łubianie (ul. Szkolna 1) natomiast w roczniku 2007-2008 grupa A rozegra swoje mecze na nowym boisku orlik, który znajduje się przy Zespole Kształcenia w Łubianie (ul. Szkolna 1), grupa B swoje mecze grupowe rozegra na orliku przy blokach (ul. Kościerska) - faza pucharowa odbędzie się już na boisku przy szkole.

inf. www.koscierzyna.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd