Piknik Edukacyjno - Patriotyczny w Garczynie

14 czerwiec 2018 r.
Garczyn, Powiatowe Centrum Młodzieży im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Piknik Edukacyjno - Patriotyczny w Garczynie

"Bezpieczni dla Polski" - pod takim hasłem z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości oraz 90. rocznicy utworzenia ośrodka w Garczynie, 14 czerwca, odbędzie się Piknik Edukacyjno - Patriotyczny.

W programie:

9.30 Uroczysty apel obozowy
10.00 Koncert Orkiestry Dętej "Begama"
10.30 Piknik edukacyjny (pokaz wojska i służb mundurowych, zajęcia edukacyjne w zakresie bezpiecznych zachowań dla dzieci i młodzieży, zwiedzanie Izby Pamięci Garczyna)
13.00 "Garczyńska" grochówka
14.00 Dzień Otwarty w Powiatowym Centrum Młodzieży (do dyspozycji przystań wodna, park linowy, boiska i strzelnica sportowa)
19.00 Ognisko z gawędą garczyńską

nadesłane, fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd