Noc Muzeów we Wdzydzach

19 maj 2018 r. (od godz. 20:00)
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum
Noc Muzeów we Wdzydzach

Podczas Nocy Muzeów we Wdzydzach będzie można podglądać przez okna między innymi rodzinę gbura przy wieczerzy, kowala, szwaczkę, mieszkańców dworu oraz konspiratorów "Gryfa Pomorskiego".

Miłośników mocniejszych wrażeń muzeum zaprasza do krypty rodu Wejherów, odwiedzenia uroczyska i przekazania tajnego meldunku do dworu Wybickich w Będominie. W karczmie z Rumi odbędą się projekcje filmów dokumentalnych pt. "Ze śmiercią na ty" i "Na psa urok", a do karczmy Wygoda będzie można wybrać się na spotkanie z wdzydzkimi sowami.

Przewodnicy będą oprowadzać uczestników Nocy Muzeów w 20-osobowych grupach, co 30 minut, od godziny 20:00 do 23:30.

WSTĘP: 1 zł

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd