Majówka w gminie Liniewo

29 kwiecień - 6 maj 2018 r.
Liniewo/Wysin/Garczyn
Majówka w gminie Liniewo

Majówka w gminie Liniewo na sportowo i koncertowo - tak zbliżający się długi weekend promują organizatorzy imprez sportowych i koncertu Trzech Tenorów, które odbędą się na terenie gminy.

W niedzielę, 29 kwietnia w Zespole Oświatowym w Liniewie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego. Początek o godzinie 14.00. 3 maja odbędzie się turniej piłkarski "Oldbojów" na orliku. 4 maja rozegrany zostanie turniej szachowy na sali Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Start o godzinie 16.30.

Sobota należeć będzie do strażaków. W Wysinie 5 maja odbędą się Gminne Obchody Dnia Strażaka, zaś 6 maja odbędzie się koncert Trzech Tenorów w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Garczynie. Początek o godzinie 16.00.

inf. UG Liniewo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd