Sobota Mundurowych Krwiodawców w Kościerzynie

21 kwiecień 2018 r. (od godz. 07:30 do godz. 11:30)
Kościerzyna, Oddział Terenowy RCKiK, ul. A. Piechowskiego 36
Sobota Mundurowych Krwiodawców w Kościerzynie

Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kościerzynie oraz Klub Honorowych Krwiodawców przy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej, zapraszają mundurowych i nie tylko, do oddania krwi.

Akcja pn. Sobota Mundurowych Krwiodawców odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia w godzinach od 7.30 do 11.30 w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Kolejną akcję zaplanowano na 23 czerwca, 8 września i 17 listopada.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd